Aktualności

Project Doctors tworzy rozwiązania dla dystrybucji farmaceutycznej22/06/2012

Uwadze naszych klientów polecamy rozwiązania dedykowane dla dystrybucji farmaceutycznej.

Oferta Project Doctors została wzbogacona o dwa nowe produkty. Pierwszy z nich nosi nazwę GoPharma i jest przeznaczony dla operatorów logisytycznych chcących poszerzyć swoją ofertę o specjalistyczne usługi związane z transportem oraz składowaniem produktów farmaceutycznych. Drugi nosi nazwę PharmaPL i jest przeznaczony dla producentów farmaceutycznych, których produkty nie są jeszcze dostępne na polskim rynku. Oferujemy unikalne rozwiązanie, które pozwala zagranicznym producentom rekordowo szybko, bo nawet w ciągu 3 miesięcy, zaistnieć na polskim rynku, minimalizując przy tym koszty i ryzyko związane z uruchomieniem i prowadzeniem dystrybucji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w dziale Rozwiązania.

Zamknij

Nowa strona internetowa Project Doctors20/06/2012

Uruchomiliśmy nową stronę internetową Project Doctors.

Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą i zawartością odświeżonego serwisu. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby dostępne na stronie materiały były kompletne i aktualne. Użytkowników serwisu prosimy o wyrozumiałość w przypadku ewentualnych braków lub niedociągnięć, które mogą pojawić się w fazie rozruchu strony.

Zamknij

Nowe logo Project Doctors14/05/2012

Ukończyliśmy prace nad logo oraz identyfikacją wizualną Project Doctors. Nowe logo oprócz nazwy firmy zawiera wyobrażenie rośliny kwitnącej we wnętrzu naczynia laboratoryjnego.

Symbolika logo ma wskazywać na zdolność Project Doctors do efektywnej realizacji powierzonych przedsięwzięć (rozkwit) przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej świadomości prowadzonych działań (warunki laboratoryjne). Uzupełnieniem logo jest hasło "Making your projects flourish".

Zamknij